Restauracja Merliniego to kultowe miejsce dla miłośników jedzenia i wina.
Specjalizujemy się w stekach i owocach morza; gwarantujemy wyjątkowe doznania kulinarne oraz znakomity serwis.

Zobacz menuZrób rezerwację

Merliniego

Restauracja Merliniego to kultowe miejsce dla koneserów wyśmienitego jedzenia oraz świetnych win, niezmiennie funkcjonujące od 2010 roku przy ulicy Merliniego 5 w Warszawie. Współzałożycielem i właścicielem jest Bartłomiej Czerwiński uznany i wieloletni szef kuchni wyróżniony dyplomem jednej z najlepszych szkół gastronomicznych na świecie Instytutu Paula Bocuse we Francji.

Nasz zespół to niezmienna od kilku lat grupa pasjonatów i profesjonalistów. Wierzymy, że za sukcesem każdej marki stoją ludzie dlatego też tak wielką uwagę przykładamy do poziomu naszego serwisu.

Posiadamy rekomendację Business Meetings Place, jako miejsce przyjazne spotkaniom biznesowym.

Restauracja Merliniego

STEKI

Nasza specjalność to steki z amerykańskiego Black Angusa z certyfikatem USDA Prime Beef, wyselekcjonowanymi przez rzeźników Ottomanelli & Sons z Nowego Yorku, a także najwyższej klasy japońska wołowina Tajima-gyu: klasa 5, marmurkowość 9+.

WINA

Znajdziecie u nas ponad 150 etykiet win białych, czerwonych, deserowych i musujących. Nasza karta win posiadająca pozycje z całego świata łączy wielowiekową tradycję win włoskich, francuskich i hiszpańskich z nieokiełzaną fantazją producentów z Południowej Afryki, Chile czy też Argentyny. Część z nich dostępna jest tylko w restauracji Merliniego. Karta win ma charakter sezonowy i jest stale aktualizowana o nowe pozycje. Na szczególną uwagę zasługują modne wina z południa Włoch.

Spotkania firmowe i okolicznościowe

Kameralny charakter miejsca oraz niezależna przestrzeń pozwala Nam na organizację spotkań firmowych oraz przyjęć okolicznościowych. Gwarantujemy spersonalizowane menu, profesjonalną obsługę kelnerską oraz aranżację stołów. Spotkania organizujemy w formie zasiadanej oraz koktajlowej.

Catering

W naszej ofercie posiadamy kompleksowe usługi cateringowe, które zapewniamy niezależnie od miejsca i liczby Gości. Dysponujemy kompletnym sprzętem cateringowym, wykwalifikowaną obsługą kelnerską i barmańską oraz własną flotą transportową. Gwarantujemy autorskie produkty, ciekawe rozwiązania kulinarne oraz pełną logistykę wydarzenia. Odwiedź nas pod Merliniego 5 i zapoznaj się z naszą ofertą.

Godziny otwarcia

PONIEDZIAŁEK – SOBOTA
12:00 – 23:00

NIEDZIELA
12:00 – 22:00

Restauracja Merliniego

ul. Merliniego 5, Warszawa
+48 696 169 090
+48 22 599 40 05
rezerwacje@merliniego.pl

Restauracja Merliniego